Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Language
ar: اللغة

en: edit
ar: تحرير

en: String
ar: المقطع

en: Languages
ar: اللغات

en: Context
ar: السياق

en: Text group
ar: مجموعة النصوص

en: No strings available.
ar: لا يوجد أي مقطع متوفر.
