Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Language
ast: Llingua

en: edit
ast: editar

en: String
ast: Cadena

en: Languages
ast: Llingües
