Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Language
bn: ভাষা

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: No strings available.
bn: কিছুই খুজে পাইনি।
