Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Language
bs: Jezik

en: edit
bs: izmijeni

en: Languages
bs: Jezici
