Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Language
es: Idioma

en: edit
es: editar

en: String
es: Cadena de caracteres

en: Languages
es: Idiomas

en: Context
es: Contexto

en: Text group
es: Grupo de texto

en: No strings available.
es: No hay textos disponibles.
