Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Language
fil: Wika

en: edit
fil: wastuhin

en: Languages
fil: Mga wika

en: Text group
fil: Grupo ng teksto
