Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: edit
gl: editar

en: String
gl: Cadea

en: Languages
gl: Idiomas

en: Context
gl: Contexto

en: Text group
gl: Grupo de texto

en: No strings available.
gl: Ningún texto dispoñible.
