Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Languages
gu: ભાષાઓ
