Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: edit
hr: uredi

en: String
hr: Struna

en: Languages
hr: Jezici

en: Context
hr: Kontekst

en: Text group
hr: Grupa teksta

en: No strings available.
hr: Nema dostupnih struna.
