Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: edit
hu: szerkesztés

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Text group
hu: Szövegcsoport

en: No strings available.
hu: Nincs elérhető karaktersorozat.
