Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: edit
is: breyta

en: String
is: Strengur

en: Languages
is: Tungumál

en: Context
is: Samhengi

en: Text group
is: Texta hópur
