Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: delete
it: elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Language
it: Lingua

en: edit
it: modifica

en: String
it: Testo

en: Languages
it: Lingue

en: Context
it: Contesto

en: Text group
it: Gruppo di testo

en: No strings available.
it: Nessun testo disponibile.
