Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: edit
ky: түзөт

en: Languages
ky: Тилдер
