Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: edit
lt: redaguoti

en: String
lt: Eilutė

en: Languages
lt: Kalbos

en: Context
lt: Kontekstas

en: Text group
lt: Teksto grupė

en: No strings available.
lt: Nėra galimų eilučių.
