Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: edit
mn: засварлах

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Text group
mn: Текстийн бүлэг
