Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Language
ne: भाषा

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Languages
ne: भाषाहरू
