Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: edit
nn: endre

en: String
nn: Streng

en: Languages
nn: Språk

en: Text group
nn: Tekstgruppe
