Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Language
ro: Limba

en: edit
ro: modifică

en: String
ro: Șir text

en: Languages
ro: Limbi

en: Text group
ro: Grup text

en: No strings available.
ro: Nu sunt şiruri disponibile.
