Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Language
ru: Язык

en: edit
ru: изменить

en: String
ru: Строка

en: Languages
ru: Языки

en: Context
ru: Контекст

en: Text group
ru: Текстовая группа

en: No strings available.
ru: Нет доступных строк.
