Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: edit
sk: upraviť

en: String
sk: Reťazec

en: Languages
sk: Jazyky

en: Context
sk: Kontext

en: Text group
sk: Skupiny textov

en: No strings available.
sk: Nie sú žiadne reťazce.
