Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Language
sv: Språk

en: edit
sv: redigera

en: String
sv: Sträng

en: Languages
sv: Språk

en: Context
sv: Sammanhang

en: Text group
sv: Textgrupp

en: No strings available.
sv: Inga strängar tillgängliga.
