Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Language
tr: Dil

en: edit
tr: düzenle

en: String
tr: Dize

en: Languages
tr: Diller

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: Text group
tr: Metin grubu

en: No strings available.
tr: Dizeler mevcut değil.
