Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Language
uk: Мова

en: edit
uk: редагувати

en: String
uk: Рядок

en: Languages
uk: Мови

en: Context
uk: Контекст

en: Text group
uk: Текстова група

en: No strings available.
uk: Рядкі відсутні.
