Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: edit
vi: sửa

en: String
vi: Chuỗi

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: Text group
vi: Nhóm bản văn

en: No strings available.
vi: Không tìm thấy chuỗi nào.
