Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: edit
af: redigeer

en: Languages
af: Tale

en: Text group
af: Teksgroep
