Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Language
am: ቋንቋ

en: edit
am: አስተካክል

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Text group
am: የጽሑፍ ቡድን
