Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: edit
bg: редактирай

en: String
bg: Стринг

en: Languages
bg: Езици

en: Text group
bg: Текстова група
