Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: edit
ca: edita

en: String
ca: Cadena

en: Languages
ca: Llengües

en: Text group
ca: Grup de text

en: No strings available.
ca: No hi ha cadenes disponibles.
