Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: edit
da: redigér

en: String
da: Tekst

en: Languages
da: Sprog

en: Context
da: Kontekst

en: Text group
da: Tekstgruppe

en: No strings available.
da: Ingen tilgængelige tekststrenge.
