Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Language
de: Sprache

en: edit
de: Bearbeiten

en: String
de: Zeichenkette

en: Languages
de: Sprachen

en: Context
de: Kontext

en: Text group
de: Textgruppe

en: No strings available.
de: Keine Zeichenketten verfügbar.
