Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: edit
el: επεξεργασία

en: String
el: Φράση

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Text group
el: Ομάδα κειμένου

en: No strings available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες συμβολοσειρές.
