Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: edit
eo: redakti

en: String
eo: Signovico

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Text group
eo: Teksta grupo
