Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: edit
et: muuda

en: String
et: Sõne

en: Languages
et: Keeled

en: Context
et: Kontekst

en: Text group
et: Tekstirühm

en: No strings available.
et: Ühtegi sõnet pole saadaval.
