Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: edit
eu: editatu

en: String
eu: Katea

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Context
eu: Testuingurua

en: Text group
eu: Testu multzoa

en: No strings available.
eu: Ez dago katerik eskuragarri.
