Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Language
fa: زبان

en: edit
fa: ویرایش

en: String
fa: رشته

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Context
fa: زمینه

en: Text group
fa: گروه متن

en: No strings available.
fa: هیچ رشته‌ای موجود نیست.
