Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: edit
fi: muokkaa

en: String
fi: Merkkijono

en: Languages
fi: Kielet

en: Context
fi: Konteksti

en: Text group
fi: Tekstiryhmä

en: No strings available.
fi: Merkkijonoja ei saatavilla.
