Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: edit
he: עריכה

en: String
he: מחרוזת

en: Languages
he: שפות

en: Context
he: הקשר

en: Text group
he: קבוצת טקסט

en: No strings available.
he: אין מחרוזות זמינות.
