Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: edit
hy: խմբագրել

en: String
hy: Տող

en: Languages
hy: Լեզուներ
