Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Language
id: Bahasa

en: String
id: Untai

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Context
id: Kontek

en: Text group
id: Kelompok teks

en: No strings available.
id: Tidak ada string yang tersedia.
