Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Language
ja: 言語

en: edit
ja: 編集

en: String
ja: 文字列

en: Languages
ja: 言語

en: Context
ja: コンテキスト

en: Text group
ja: テキストグループ

en: No strings available.
ja: 文字列がありません。
