Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Languages
ka: ენები
