Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: String
kn: ಸ್ಟ್ರಿಂಗ್

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ
