Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Language
ku: زمان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Text group
ku: گرووپی نوسین

en: No strings available.
ku: هیچ ڕیزبەندێک نییە.
