Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: edit
mr: संपादन

en: String
mr: संज्ञा

en: Languages
mr: भाषा
