Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Language
nl: Taal

en: edit
nl: bewerken

en: String
nl: Tekenreeks

en: Languages
nl: Talen

en: Text group
nl: Tekstgroep

en: No strings available.
nl: Geen tekenreeksen beschikbaar.
