Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Language
or: ଭାଷା

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Text group
or: ପାଠ୍ୟ ଶ୍ରେଣୀ
