Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Language
pt: Idioma

en: edit
pt: editar

en: String
pt: Expressão

en: Languages
pt: Idiomas

en: Context
pt: Contexto

en: Text group
pt: Grupo de texto

en: No strings available.
pt: Não existem expressões disponíveis.
