Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: edit
sl: uredi

en: String
sl: Niz

en: Languages
sl: Jeziki

en: Context
sl: Kontekst

en: Text group
sl: Tekstovna skupina
