Locale Regular Expression Search (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: edit
sq: ndrysho

en: String
sq: Vargu

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Context
sq: Konteksti

en: Text group
sq: Grup tekstesh
