Locale Translation Context (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: Reset
be: Скінуць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Filter
be: Фільтраваць

en: String
be: Радок

en: Languages
be: Мовы

en: Context
be: Кантэкст

en: Text group
be: Група тэкста

en: No strings available.
be: Няма даступных радкоў.

en: Multilingual - Internationalization
be: Шматмоўе - Інтэрнацыяналізацыя
